Pionirska liga: Budućnost I šampion

Pobjedom nad Beranama 2003 (12:11), pionirke Budućnosti I osvojile su titulu prvaka Crne Gore.

"Plavima" je odgovarao i bod, ali su gotovo sve vrijeme vodile.

Beranke su u 27. minutu izjednačile na 10:10, da bi tada pogodile Anđela Borilović i Ksenija Kuzmna, pa je slavlje moglo da počne.

U meču odluke je blistala Elena Mitrović sa sedam golova, dok su na drugoj strani odskočile Anđela Guberinić sa šest i Nina Ramusović sa četiri.

Podgoričanke su sezonu završile sa 37 bodova, jednim više od druge ekipe najtrofejnijeg crnogorskog kluba. Beranke su treće sa 34, tj. sa 17 pobjeda i tri poraza - dva od Budućnosti I, jedan od Budućnosti II.

Sve prenose mogli ste da gledate na našem portalu, kao i FB stranicama MNE rukometa i Rukometnog saveza Crne Gore.