,,Lavice” su slavile protiv Slovenki 34:30 (15:18) u posljednjem meču EHF Euro kupa.

Naše rukometašice odigrale su ka i u Ljubljani odlično drugo poluvrijeme.

Nagovijestile su u uvodnim minutama dobre stvari koje su i došle u 45. serijom 12:4 za ubjedljivih 27:22. Odbanom su potpuno stavile gošće u džep, a u napadu lepršavo i brzo rješavale situacije.

Slovenke su ozbiljno prijetile u prvom poluvremenu, vodile su u devetom minutu 5:1, a sa ,,plus tri” sačekale nastavak meča.

Najefikasnija sa 11 golova bila je kapitenka Jovanka Radićević, Itana Grbić je postigla šest, stoprocentna sa četiri gola bila je Ivona Pavićević, tri puta su pogađale Milena Raičević i Sanja Premović, sa dva gola meč su završile Tatjana Brnović i Ilda Kepić, a po gol su dale  Ema Ramusović, Tanja Ašanin i Matea Pletikosić,

Naš tim učešće u EHF Euro kupu završio je sa četiri pobjede i dva poraza.