Nakon Budvanske rivijere, još dva tima su rutinski stigli do pobjeda u 4. kolu Prve lige.

Najmlađa ekipa u ligi, Mornar 7, iznenađujuće lako je porazila Danilovgrad (37:24), uz po sedam pogodaka Denisa Šabanovića i Miloša Živkovića.

Kod gostiju je samo Miloš Krivokapić sa 10 bio na nivou.

Berane 1949 je rutinski porazilo Jedinstvo u Bijelom Polju (32:21), uz sedam golova Luke Došljaka.

Mornar 7 - Danilovgrad 37:24 (17:14)

Bar - Dvorana ,,Topolica”. Igrano bez prisustva publike. Sudije: Ražnatović i Pavićević (Cetinje). Sedmerci: Mornar 2 (2), Danilovgrad 5 (2). Isključenja: Mornar 10, Danilovgrad 2 minuta.

Mornar 7: Dajković (13 odbrana i sedmerac), Živković 7, Ražnatović 2, Mašanović 3, Ljuši, Gvozdenović, Šabanović 7, Jovićević 4, Drča, Lalatović, Gvozdenović 1, Ašanin 3 (1), Perović 1 (1), Agović 6, Mrdak 3.

Danilovgrad: Đurđevac (četiri odbrane), Jovićević (šest odbrana), Đurković 1, Tomanović, Kažić 2, Krivokapić 10 (1), Marušić 1, Popović 1, B. Vujović, V. Zmajević 3, Jokanović 1, Jokić 2, D. Vujović 3, Drecun, R. Zmajević, Popović.

Jedinstvo - Berane 1949 21:32 (9:17)

Bijelo Polje - Dvorana ,,Nikoljac”. Igrano bez prisustva publike. Sudije: Radulović (Nikšić) i Koraćević (Budva). Sedmerci: Jedinstvo 2 (0), Berane 1 (1). Isključenja: Jedinstvo 8, Berane 6 minuta.

Jedinstvo: J. Medojević (dvije odbrane), Ljaljević (dvije odbrane), Babović, Vojinović 3, Dulović 2, Femić 1, Laličić 2, Popović, A. Medojević 4, Kučević 4, Krušić, Jelić 3, Đurđević 2.

Berane 1949: Lutovac (13 odbrana i sedmerac), Ne. Popović (dvije odbrane), Došljak (četiri odbrane i sedmerac), Jelić 2 (1), Marsenić 5, Trifunović 5, Femić 3, Danić 3, Mališić, Došljak 7, Ni. Popović, Šćekić 1, Đurašković 2, L. Folić, Đ. Folić 4.