Debitantkinje u prvoligaškom društvu, rukometašice Tivta, savladale su večeras Rudar u Podgorici 22:21 i upisale drugu pobjedu na putu do cilja.

Gošće su bile strpljive, nijesu gubile glavu kada su gubile, a u 46. minutu stigle su do prvog vođstva na utakmici (18:17).

Tivćanke su bile odlično vođene od strane srednjeg beka Marije Peruničić (12-9 šut), a Katarina Bandović odbranila je neke važne šuteve.

Domaće su odlično ušle u meč, vodile su 5:1, 6:2, 10:5, 12:7 - 26. minut, a onda su nakon odmora neočekivano stale. Tivćanke su nagovijestile preokret kada su od 32. do 37. minuta postigle tri gola za 13:13...

Samo pet igračica u gostujućem timu postigle su golove, kod domaćih 12, ali, ni to Rudaru nije pomoglo da upiše pobjedu.