Ljubica Nenezić predstavila se u vrhunskom izdanju protiv Španije u posljednjem meču ,,lavica“ na EP. Naša golmanka u posljednjim trenucima meča zaustavila je šut do tada raspoložene Dženifer Gutjeres i donijela timu veliki bod (26:26).

Naše djevojke u prvom poluvremenu gubile su osam golova razlike, ali su nakon pauze stvari preokrenule na terenu i na manje od dva minuta vodile 26:25. U posljednjem napadu ,,lavice“ su dva puta propustile priliku da savladaju Silviju Navaro.

Herning - „Jiske bank boksen”. Igrano bez prisustva publike. Sudije: Kijauskaite i Žalene (Litvanija). Sedmerci: Crna Gora  4(4), Španija  3(2). Isključenja: Crna Gora 2, Španija 4. minuta.

Crna Gora: Babović, Nenezić (12 odbrana), Batinović (1 odbrana), Radićević 7(4), Jauković 5, Pletikosić, Mugoša , Džaferović , A. Klikovac, Ujkić, Ramusović , B. Klikovac 2, Mehmedović 4, Despotović 4, Grbić 4, Vukčević .

Španija: Navaro (11 odbrana), Kasteljanos, M. Lopes 1, Martin 2, Kampos 2, Arderijus, Gutijeres 4, Pena 6 (2), L. Gonsales 2, S. Lopes 2, Gasama, Fernandes, Rodriges 2, Ernandes 3, Čapčet, M. Gonsales 2.