Rukometašice Levalea 2010 pobijedile su Budućnost II (23:20) u derbiju 11. kola najjače domaće lige. Nikšićanke su bile u boljem ritmu, iako su dozvolile gošćama da izjednače (19:19) u 49. minutu, serijom od 3:0 (u 56. minutu) riješile su pitanje pobjednika.

Lider iz Nikšića je maksimalan - devet od devet.

Levalea 2010:  M. Mandić (10 odbrana), Tomanović, I. Mandić, S. Ćorović, Bigović, N. Ćorović 6 (2), Todorović, Bulatović 1, Tomić 7, Kuzman 2, Marković, Vuković 5, Delibašić 1, Đukić 1, Đilas, Šutović.

Budućnost II: Kadović (12 odbrana), Racković 3, Anđušić 5, Novović 1, Gugač 2, Handžaj, Bojanić 5, Mehmedović, G. Marsenić 1,  M. Marsenić, Lopičić, Piranić, Krivokapić 1, Todorović, Vlahović, Đurović 2.

U odličnom ritmu je i Tivat. Debitant u društvu najboljih, savladao Trebjesu 20:17, a najzaslužnija je bila golmanka Katarina Bandović koja je zaustavila 21 šut gošćama iz Nikšića.

Tivćanke su u prethodnom kolu osvojile bod u Podgorici protiv Feniksa.

Tivat: Drakić, Peruničić 2, Ćuzović 6 (2), Tomanović, Matijević, Radović 5, Bandović (21 odbrana), Božović, Mulić 2, Srdanović 1, Deković, Račić, Gugolj 3, Cmiljanić.

Trebjesa: Gezović (6 odbrana), Popović, Čvorović, Miljanić, Drašković, Blečić 5, Dorongić 1, Radović, Pandurović (12 odbrana), Bošnjak, Varajić 4, Burić 4 (2), Lalić 1, Gezović, Gardašević, Vujović.