Brest je izašao iz serije slabih rezultata pobjedom protiv Odenzea 31:24 u 6. kolu B grupe Lige šampiona.

Francuski tim bez problema osvojio je dva boda, lakše od očekivanog, a domaćin je podbacio u gotovo svim segmentima igre.

Od 2. minuta gošće su počele da prave razliku, koja je u 1. poluvremenu iznosila ,,plus 4”...

Naša reprezentativka Đurđina Jauković završila je meč sa dva gola, a Ana Gros je namjestila ruku za 14 golova iz 16 pokušaja.

Bukurešt polako dolazi do igre, pobjedom nad Bitighajmom 32:22 i to bez Kristine Neagu, ovaj tim najavio je dobre stvari za sezonu.

Domaće su bile u egalu do 24. minuta (10:10), da bi gošće serijom 4:0 najavile dobro drugo poluvrijeme.

Andrea Klikovac završila je meč bez gola, ali njen učinak u defanzivi je prepoznatljiv bio i u Danskoj.