Poslije tri uzastopne pobjede, Mornar 7 je uspored na putu ka Mini ligi za prvaka.

Tim Steva-Šiška Nikočevića je izgubio na gostovanju Partizanu u Tivtu (18:17), pa je kolo prije kraja regularnog toka pao na 6. mjesto SBbet Prve lige.

Domaći su vodili od 17. minuta, imali i 16:10 na 12 minuta do kraja, ali su Barani imali napad za remi.

U domaćem timu najefikasniji su bili Vuk Kaluđerović i Veselin Drakulović sa po pet golova, koliko je na drugoj strani postigao Boban Ašanin.

Statistiku meča pogledajte OVDJE.
Tivćani sada imaju realne šanse da se domognu Mini lige, jer do kraja igraju sa dvije najgore ekipe - Jedinstvom i Danilovgradom.

Poraz Mornara je iskoristio Rudar, koji je opravdao ulogu favorita protiv Danilovgrada (33:29, devet golova Luke Barjaktarovića) i vratio se na 5. mjesto.

Pitanje je, međutim, da li će tu ostati, jer mogu da ga prestignu i Partizan (tri boda manje) i Mornar 7, koji u posljednjem kolu dočekuju Komove i samo mj pobjeda i kiks večerašnjeg rivala donosi povratak na 5. mjesto.

U meču bez značaja za rasplet, Budvanska rivijera je slavila protiv Jedinstva u Bijelom Polju 34:28.

Đorđo Peruničić i Danilo Pajović su dali po sedam, a Vojislav Vukić i Luka Novaković po šest gola za goste.

Domaće su predvodili Nikola Jelić sa osam i Danilo Joksimović sa šest.

Duel Komova i Lovćena je odložen zbog korone.